ΠΑΟΚ – Άρης 2-3 (Κ19) Live

Παρακολουθήστε ζωντανά με ήχο και εικόνα την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών του Στέλιου Μαλεζά!

PAOK24

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ Ο Άρης επικράτησε με 3-2 του ΠΑΟΚ, με τους «κιτρινόμαυρους» να προηγούνται με 0-2, τον Δικέφαλο να ισοφαρίζει στο 82′  και τους φιλοξενούμενους να λένε την τελευταία τους κουβέντα τρία λεπτά αργότερα.

85′ Γκολ για τον Άρη! Ο Τσιπούρας δίνει ξανά προβάδισμα στον Άρη, κάνοντας το 2-3!

82′ Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπάμπορας με γυριστό δεξί σουτ κάνει το 2-2!

79′ Αλλαγές για τον Άρη, με τους Μεταξά και Χατζηιωάννου να περνάνε στο παιχνίδι

72΄ Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, σε κεφαλιά του Μελενικιώτη!

71΄Νέα αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Τσίκου ο Γκαρνέτας.

58΄ Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα του Δεληγιάννη, κεφαλιά του Μπάμπουρα μέσα από τη μικρή περιοχή, ο Δικέφαλος μειώνει σε 1-2!

56΄ Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Κεδίκογλου στη θέση του Βαρέλα.

55΄ Πλασέ του Παναγίδη, 0-2 ο Άρης!

46΄ Σουτ του Βαρέλα μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Τρίγκατζης!

46΄ Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο, στη θέση του Γκούμα ο Δαρέλας.

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο Άρης προηγείται με 1-0, κόντρα σε έναν ΠΑΟΚ που έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλά δεν έχει δημιουργήσει την πολύ μεγάλη φάση μπροστά στα καρέ των “κίτρινων”, αντιμετωπίζοντας προβλήματα στο τελευταίο τρίτο του γηπέδου!

44΄ Σουτ του Μαρμαρίδη, αποκρούει ο Μπαλωμένος!

41΄ Ο Βαρέλα βγαίνει σε πλεονεκτική θέση απέναντι από τον Τρίγκατζη, τον προλαβαίνει την τελευταία στιγμή ο Χρυσόπουλος!

40΄ Γκολ για τον Άρη με κεφαλιά του Πάγιου, στην πρώτη σημαντική ευκαιρία του αγώνα!

1΄ Ξεκίνησε ο αγώνας…

ΠΑΟΚ: Mπαλωμένος, Τασιούρας, Δεληγιάννης, Μελενικιώτης, Κωττάς, Τσίκος, Μπάμπουρας, Ρούμιαντσεβ, Γκούμας (46΄ Δαρέλας), Σμυρλής, Βαρέλα (56΄ Κεδίκογλου).

Άρης: Τρίγκατζης, Μαρμαρίδης, Γιαννάκου, Χρυσόπουλος, Τσιάτσος, Σαλιάρης, Πάγιος, Σγουρός, Τσέρα, Τσιπούρας, Παναγίδης.

Τον Άρη αντιμετωπίζει αυτή την ώρα η Κ19 του ΠΑΟΚ, στο αθλητικό κέντρο Lolas.

MEDIA

Δύσκολη χρονιά με πολλά ερωτηματικά (vid)

Το PAOK24 News με αποκάλυψη για άφιξη Σαββίδη και όλες τις δυσκολίες που υπάρχουν

Βράδυ Πέμπτης με το PAOK24 News να έρχεται στις οθόνες σας με μια ακόμα ζωντανή εκπομπή.

Στ. Κόλκας, Δ. Τσορμπατζόγλου και Σ. Αναστασιάδης ανέλυσαν και σχολίασαν όλα τα τελευταία νέα γύρω από τον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ.

Δείτε ξανά την εκπομπή της Πέμπτης.

ΕΥΡΩΠΗ

Η Χαμρούν πέταξε εκτός τη Λέφσκι Σόφιας

Η ομάδα από τη Μάλτα πανηγύρισε στη Βουλγαρία την πρόκριση

Σε ένα παιχνίδι - θρίλερ που κρίθηκε στα πέναλτι η Χαμρούν Σπάρτανς από τη Μάλτα άφησε εκτός Ευρώπης τη Λέφσκι Σόφιας παίρνοντας την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa Conference League μέσω της διαδικασίας των πέναλτι.

Ο Γκιγιόμιερ στο 78' άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Μάλτας, με τους Βούλγαρους να ισοφαρίζουν με τον Τσουνάμι στο 90'+1', αλλά να δέχονται γκολ - σοκ από τον Καμενζούλι ένα λεπτό αργότερα, με αποτέλεσμα το ματς να πάει στην παράταση (1-2 / σκορ πρώτου ματς 0-1 υπέρ της Λέφσκι).

Στη διαδικασία των πέναλτι οι παίκτες της Χαμρούν ήταν πιο ψύχραιμοι και αποτελεσματικοί και με το υπέρ τους 4-1 πήραν την πρόκριση.

«Ασπρόμαυρο» διπλό γεμάτο μονομαχίες (vid)