LIVE: Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β’

Ζωντανή ενημέρωση μέσα από το PAOK24

Ο ΠΑΟΚ Β’ ολοκληρώνει τις υποχρεώσεις του στο φετινό πρωτάθλημα με ήττα, στη Λάρισα. Μείνετε στο PAOK24, ακολουθεί όλο το ρεπορτάζ

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

84′ Νέα αλλαγή για τον ΠΑΟΚ Β’. Ο Πανίδης περνάει εκτός και στη θέση του μπαίνει ο Γκορτεζιάνι

78′ Νέα αλλαγή για τον ΠΑΟΚ Β’. Στη θέση του Μανωλιούδη, μπαίνει ο Κουλούρης

77′ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ Β’. Στη θέση του Ουεντραόγκο, μπαίνει ο Μελετίδης

52′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ Β’! Ο Τζίμας μειώνει σε 2-1, μετά από ασίστ του Ουεντραόγκο. Μπαίνει καλύτερα στο δεύτερο μέρος ο “Δικέφαλος”

46′ Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ Β’. Φασίδης και Σαλαμούρας μπαίνουν στις θέσεις των Γρόσδη και Καλουτσικίδη

ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ

ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β’ 2-0

39′ Γκολ για τον Απόλλωνα. Ο Καραμοκό κάνει το 2-0 για τους γηπεδούχους

28′ Σταθερά ανώτεροι οι γηπεδούχοι, που με το γκολ του Σταματή βρήκαν την ηρεμία που ήθελαν στο παιχνίδι, με τον ΠΑΟΚ Β’ από την άλλη να ψάχνει διαδρόμους, χωρίς επιτυχία προς το παρόν

20′ Ο Απόλλων Λάρισας είναι πολύ πιο επικίνδυνος στο ξεκίνημα, με τον ΠΑΟΚ Β’ να μην έχει απειλήσει ουσιαστικά την αντίπαλη εστία

9′ Ο ΠΑΟΚ Β’ δεν μπήκε καλά στο παιχνίδι και δέχθηκε νωρίς ένα γκολ, με το πρώτο κομμάτι του αγώνα να μην έχει ιδιαίτερες φάσεις

2′ Γκολ για τον Απόλλωνα. Οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ με τον Σταματή με το… καλημέρα

Ξεκίνησε ο αγώνας

Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 14:45 και θα υπάρχει ζωντανή ενημέρωση μέσα από το PAOK24

Στον πάγκο βρίσκονται οι: Μπουργάνης, Φασίδης, Σαλαμούρας, Μελετίδης, Σπυρίδης, Κουλούρης και Γκορντεζιάνι

ΠΑΟΚ: Ταλιχμανίδης, Αποστολόπουλος, Μανωλιούδης, Παναγιώτου, Τσαούσης, Καλουτσικίδης, Ουεντραόγκο, Γρόσδης, Τζίμας, Τσοπούρογλου και Πανίδης

Απόλλων Λάρισας: Αστράς, Καλούσης, Σκούπρα, Τιμπουέ, Βίγια, Μπαλογιάννης, Χατζής, Καραμοκό, Σταματής, Λίταινας, Λουκάς

Ο ΠΑΟΚ Β’ φιλοξενείται στη Λάρισα από τον Απόλλωνα, στο πλαίσιο της 34ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Betsson Super League 2